Home (CZ) | PL | SK | DE | EN | RU
Aktuality
Video
Reference
We set high demands for external consultants. Everything has to be a perfect fit here: from the know-how of the deployed consultants with regard to operational excellence, to the way in which they collaborate with the various project teams, to the fee model. ROI fully met our expectations.
Dr. Ing. Michael Mertin, Chairman of the Board of Directors, Jenoptik AG

ROI Dialog vydání č. 45

Ke stažení ve formátu pdf
 
Za hranici dokonalosti a "hašení požárů"

Proč potřebujeme nové chápání kvality.

Kvalita tvoří jádro většiny globálně úspěšných značek a nula chyb je nutným požadavkem pro většinu firem. A udržení této kvality se stává stále nejistějším úkolem. Z tohoto důvodu je třeba se zamyslet nad kvalitou a řízením kvality, včetně Lean managementu.

>> více

 

Kvalita začíná s výzkumem a vývojem

Rozhovor s Dr. Michaelem Weberem z KATHREIN Group.

Pan Weber vysvětluje, jak si KATHREIN Group dlouhodobě zajišťuje svou pozici na trhu, díky koordinaci kvality a inovativních technologií. 

>> více

Když přemýšlím o kvalitě...

Myšlenky Christiana Wallstaba z firmy Wallstabe & Schneider.

Za použití neobvyklého formátu - slov a obrázků - Christian Wallstabe ukazuje na vztah mezi hlavními aspekty průmyslu, kdy je kladen důraz na téma kvality. Krátká cesta od prototypů k automatizaci.

>> více

Technologie senzorů pro růst

Zpráva o projektu společnosti Kistler Group.

Reorganizace výrobní a logistické sítě se stala základem neusálého růstu Kistler Group. Byla vytvořena nová kapacita díky systematické implementaci Lean principů ve všech lokalitách - bez potřeby dodatečných investic.
>> více