Home (CZ) | PL | SK | DE | EN | RU
Aktuality
Video
Reference
ROI provided us with crucial support in redesigning PEP for the Systems for Rail Vehicles unit. This challenging consulting work requires extensive knowledge and, above all, a well-designed concept. That is the only way to identify improvements that will stand the test in practice.
Dr. Albrecht Köhler, Member of Management, Knorr-Bremse SfS GmbH

ROI Dialog vydání č. 45

Ke stažení ve formátu pdf
 
Za hranici dokonalosti a "hašení požárů"

Proč potřebujeme nové chápání kvality.

Kvalita tvoří jádro většiny globálně úspěšných značek a nula chyb je nutným požadavkem pro většinu firem. A udržení této kvality se stává stále nejistějším úkolem. Z tohoto důvodu je třeba se zamyslet nad kvalitou a řízením kvality, včetně Lean managementu.

>> více

 

Kvalita začíná s výzkumem a vývojem

Rozhovor s Dr. Michaelem Weberem z KATHREIN Group.

Pan Weber vysvětluje, jak si KATHREIN Group dlouhodobě zajišťuje svou pozici na trhu, díky koordinaci kvality a inovativních technologií. 

>> více

Když přemýšlím o kvalitě...

Myšlenky Christiana Wallstaba z firmy Wallstabe & Schneider.

Za použití neobvyklého formátu - slov a obrázků - Christian Wallstabe ukazuje na vztah mezi hlavními aspekty průmyslu, kdy je kladen důraz na téma kvality. Krátká cesta od prototypů k automatizaci.

>> více

Technologie senzorů pro růst

Zpráva o projektu společnosti Kistler Group.

Reorganizace výrobní a logistické sítě se stala základem neusálého růstu Kistler Group. Byla vytvořena nová kapacita díky systematické implementaci Lean principů ve všech lokalitách - bez potřeby dodatečných investic.
>> více