Home (CZ) | PL | SK | DE | EN | RU
Aktuality
Video
Reference
With the successful conclusion of this project, not only did we set the course for profitable growth in a very challenging market environment, but we also showed that competitive production is possible in the long term in Western Europe as well.
Dirk Schulte, Senior Vice President, HASCO Hasenclever GmbH + Co KG

Partner

 

Firma Kaufman Global sídlící v americkém Indianapolisu se specializuje na zlepšení provozu společností v širokém spektru odvětví. Svým klientům pomáhá dosahovat díky propracované implementaci dlouhodobě udržitelné výsledky. Kanceláře a pobočky na americkém kontinentu, v Evropě a Asii, nám umožňují poskytovat globální řešení pro klienty, kteří působí na mnoha trzích.

Kaufman Global pracuje se svými zákazníky na zavedení ověřených metod a technik pro efektivní změnu a špičkové výsledky. Naše pověst kvalitní a spolehlivé firmy přitahuje výjimečné klienty z celého světa.

http://www.kaufmanglobal.com/

 

  

 

 

Společnost Ingersol Engineers s více než 20 lety zkušeností nabízí společnostem čelícím výzvám globálního trhu rozsáhlé znalosti v mnoha oblastech.
Zaměřujeme se na snižování nákladů, zvyšování efektivnosti, optimalizaci řízení stavu zásob, programový management, celkové hodnocení výkonnosti firmy, zlepšování služeb zákazníkům, zavádění změn přímo na pracovišti.


http://www.iebs.it/

 

 

 

 

China Management Network Ltd. (Mnichov, Peking, Šanghaj, Hongkong) je profesionální partnerskou sítí zaměřující se na Čínu. Svým klientům pomáhá při uskutečňování investičních projektů a rozvoji podnikání.

Specializovaná poradenská společnost má rozsáhlé zkušenosti s managementem v Číně a je schopna intenzivní mezikulturní kooperace. Umí klienty podpořit od fáze prvotní koncepce přes realizaci operativních strategií až po dosažení měřitelných výsledků. Cílem je spolu s klientem najít optimální řešení tak rychle, jak se dá, aby potom mohl pracovat nezávisle a aby mohl dlouhodobě dosahovat úspěchů v Číně.

http://www.cmn-consult.com

 

 

 


Dr. Acél & Partner AG jako právní nástupce Foundation BWI/ETH se specializuje na poradenství v logistice a managementu (národně/mezinárodně). Zvládnutí logistiky, která hýbe všemi procesy přidávajícími výrobku nebo službě hodnotu, znamená výhodu navíc a zajišťuje konkurenceschopnost pro naše zákazníky i v budoucnu.

Dr. Acél & Partner AG Logistics Consulting optimalizuje výrobní, dodavatelské a distribuční procesy. Dr. Acél & Partner AG zastává přístup komplexního manažerského poradenství. Vyvíjíme řešení na míru konkrétních podniků, které jsou udržitelné, protože jsou založené na ověřených metodách. Slaďujeme se s potřebami firmy a podporujeme ji od fáze tvorby konceptu až po uskutečnění řešení.

www.acel.ch

 

Společnost ipu “Institute for Practical Business Management” byla založena před více než 30 lety jako vzdělávací a konzultační firma se zaměřením na kompetence v oblasti procesů a jejich přenos k zákazníkům. Před 5 lety se ipu a společnost Fit For Success Ltd. spojily do firmy ipu fit for success. V současnosti ipu fit for success podporuje své zákazníky, aby byli schopni úspěšně zavést důležité změny ve firmách.

Orientujeme se na procesní management, projektový management, integrované manažerské systémy, procesy zlepšování navázané na lidské zdroje, řešení problémů v oblasti lidských zdrojů a managementu. Kvalifikovaní zaměstnanci a zkušený trenér, stejně jako špičkové znalosti jsou základními faktory našeho úspěchu.

ttp://www.ipu-fitforsuccess.de