Home (CZ) | PL | SK | DE | EN | RU
Aktuality
Video
Reference
ROI has become an important partner for the successful restructuring of business processes. The special quality of ROI lies in it being a blend of “implementer” and “strategizer", and it works so closely with the shop floor that synergies come about between the big players in the automotive sector and medium-sized companies operating worldwide, like Grohe.
Detlef Spigiel, Member of the Board of Directors, Grohe AG

Inovace a vývoj

  Naše výkony v oblasti inovace a vývoje

 

                                                                           ROI - programy

  ■ Štíhlý vývoj                                           Redukce složitosti                          Engineering Exzellenz model
Strategie Procesy a organizace Produkty

Vývojová strategie

Technologická strategie

Produktová strategie
Portfoliový management
Inovační management
Make-or-buy strategie
Optimalizace procesů tvorby produktu
Metody a nástroje v PEP
Nové směřování vývojových organizací
(Multi) Projektový management
Čísla a kontrolní obvody
Orientace produktu
Řízení variant
Modularizace a optimalizace
Utváření produktu
Snižování nákladů na produkt, pokročilá hodnotová analýza

 

Aby mohly podniky pokrýt rostoucí požadavky klientů ještě lépe, rychleji a cenově výhodněji, platí mnohé z nich vysokou cenu: s rostoucí složitostí produktů a vývojových procesů narůstá i plýtvání a současně klesá efektivita v oblasti inovací a vývoje. 

Vývojové projekty musí být zapojené do celosvětových sítí a rozvíjené odděleně u co nejvíce partnerů. Kromě toho se však u klientů snižuje tolerance chybovosti daného zboží při jeho uvádění na trh a následně při jeho sériové výrobě.

Snížení nákladů ve vývoji a přes vývoj proto vystoupilo obzvlášť v současné době do popředí.
Z této problematiky vyjdou vítězně ty firmy, které ji dokážou řídit v celé své komplexnosti, a ne po technické stránce nejlépe vybavené firmy.

S požadavky na štíhlý podnik přichází ruku v ruce i požadavky na štíhlý proces vzniku produktů jako i na štíhlou inovaci. Optimální štíhlá organizace ve vývojových a inovačních centrech se tak stává jádrem konkurenceschopnosti.

S relativně nízkými investicemi je možné snížením složitosti a s nasazením modelů štíhlého rozvoje a konstrukční excelence dosáhnout významné úspory v oblasti nákladů na výrobu a vývoj, kvalitu, dobu oběhu a zvýšit vývojovou efektivitu.

ROI disponuje v této náročné oblasti dlouholetými zkušenostmi.